SM15T220A
DigiKeyn tuotenumero
497-6484-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-6484-1-ND - Cut Tape (CT)
497-6484-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SM15T220A
Kuvaus
TVS DIODE 188VWM 388VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
388V Puristusliitin 26A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC
EDA/CAD-mallit
SM15T220A -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
26A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
188V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
209V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
388V