LM2931AD33R
DigiKeyn tuotenumero
497-6880-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-6880-1-ND - Cut Tape (CT)
497-6880-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM2931AD33R
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8-SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA 8-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LM2931AD33R -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
1 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
30 mA
Osan tila
Aktiivinen
PSRR
78dB (120Hz)
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Virtaraja, Lämpösammutus
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
26V
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Jännitehäviö (maks.)
0,6V @ 100mA