LF33ABDT-TR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | LF33ABDT-TR |
Kuvaus | IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK |
Valmistajan vakio toimitusaika | 14 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA DPAK |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | LF33ABDT-TR -mallit |
Kategoria | Lähtövirta |
Valm. | Virta - lepovirta (Iq) 1 mA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Virta - syöttö (maks.) 12 mA |
Osan tila Aktiivinen | PSRR 80dB – 65dB (120Hz – 65dB) |
Lähdön konfiguraatio | Suojausominaisuudet Ylivirta, Ylikuumeneminen |
Lähdön tyyppi | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tulojännite (maks.) 16V | Pakkaus / kotelo TO-252-3, DPAK (2 jalkaa + juotoskohta), SC-63 |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 3,3V | Valmistajan laitepakkaus DPAK |
Jännitehäviö (maks.) 0,7V @ 500mA | Päätuotenumero |