LDS3985M33R
DigiKeyn tuotenumero
497-4257-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-4257-1-ND - Cut Tape (CT)
497-4257-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LDS3985M33R
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA SOT-23-5
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LDS3985M33R -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
150 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
300 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB – 50dB (1kHz – 10kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Sammutus
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
6V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,25V @ 300mA