LDLN025PU18R
DigiKeyn tuotenumero
497-17000-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-17000-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17000-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LDLN025PU18R
Kuvaus
IC REG LINEAR 1.8V 250MA 4-DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 250mA 4-DFN (1x1)
EDA/CAD-mallit
LDLN025PU18R -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
25 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
425 µA
PSRR
80dB – 60dB (100Hz – 100KHz)
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku, Pehmeä startti
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
4-XDFN avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,8V
Valmistajan laitepakkaus
4-DFN (1x1)
Jännitehäviö (maks.)
0,25V @ 250mA