LDLN015PU33R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | LDLN015PU33R |
Kuvaus | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6-DFN |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA 6-DFN (2x2) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | LDLN015PU33R -mallit |
Kategoria | Virta - lepovirta (Iq) 60 µA |
Valm. | Virta - syöttö (maks.) 120 µA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 92dB – 50dB (1kHz – 100kHz) |
Osan tila Vanhentunut | Ohjausominaisuudet Käyttöönotto |
Lähdön konfiguraatio | Suojausominaisuudet Ylivirta, Ylikuumeneminen |
Lähdön tyyppi | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tulojännite (maks.) 5,5V | Pakkaus / kotelo 6-UFDFN avoin juotoskohta |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 3,3V | Valmistajan laitepakkaus 6-DFN (2x2) |
Jännitehäviö (maks.) 0,18V @ 150mA | Päätuotenumero |