LDLN015PU33R
DigiKeyn tuotenumero
497-15225-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-15225-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15225-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LDLN015PU33R
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6-DFN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA 6-DFN (2x2)
EDA/CAD-mallit
LDLN015PU33R -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
60 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
120 µA
PSRR
92dB – 50dB (1kHz – 100kHz)
Osan tila
Vanhentunut
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
6-UFDFN avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
6-DFN (2x2)
Jännitehäviö (maks.)
0,18V @ 150mA