LDL212PV33R
DigiKeyn tuotenumero
497-19548-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-19548-1-ND - Cut Tape (CT)
497-19548-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LDL212PV33R
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 1.2A 6-DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1,2A 6-DFN (2x2)
EDA/CAD-mallit
LDL212PV33R -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
380 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
380 µA
PSRR
87dB – 50dB (120Hz – 100kHz)
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Alijännitelukitus (UVLO)
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Tulojännite (maks.)
18V
Pakkaus / kotelo
6-WFDFN avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
6-DFN (2x2)
Jännitehäviö (maks.)
0,35V @ 1,2A