LDL112PU18R
DigiKeyn tuotenumero
497-15930-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-15930-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15930-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LDL112PU18R
Kuvaus
IC REG LINEAR 1.8V 1.2A 6-DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1,2A 6-DFN (2x2)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LDL112PU18R -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
70 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
400 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
57dB (1kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Käänteisvirta
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
6-WFDFN avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,8V
Valmistajan laitepakkaus
6-DFN (2x2)
Jännitehäviö (maks.)
0,6V @ 1,2A