LDK320M33R
DigiKeyn tuotenumero
497-17034-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-17034-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17034-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LDK320M33R
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA SOT-23-5
EDA/CAD-mallit
LDK320M33R -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
90 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
100 µA
PSRR
88dB – 48dB (120Hz – 10kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Tulojännite (maks.)
18V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,35V @ 200mA