LDK220C27R
DigiKeyn tuotenumero
497-14820-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-14820-1-ND - Cut Tape (CT)
497-14820-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LDK220C27R
Kuvaus
IC REG LIN 2.7V 200MA SOT-323-5
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA SOT-323-5
EDA/CAD-mallit
LDK220C27R -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
90 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
100 µA
PSRR
55dB – 50dB (120Hz – 10kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
13,2V
Pakkaus / kotelo
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,7V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-323-5
Jännitehäviö (maks.)
0,35V @ 200mA