LDK130PU18R
DigiKeyn tuotenumero
497-14257-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-14257-1-ND - Cut Tape (CT)
497-14257-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LDK130PU18R
Kuvaus
IC REG LINEAR 1.8V 300MA 6-DFN
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA 6-DFN (1,2x1,3)
EDA/CAD-mallit
LDK130PU18R -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
60 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
120 µA
PSRR
55dB (120Hz – 10kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
6-XFDFN
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,8V
Valmistajan laitepakkaus
6-DFN (1,2x1,3)
Jännitehäviö (maks.)
0,4V @ 300mA