LDK120C33R
DigiKeyn tuotenumero
497-13491-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-13491-1-ND - Cut Tape (CT)
497-13491-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LDK120C33R
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 200MA SOT-323-5
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA SOT-323-5
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LDK120C33R -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
60 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
100 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz – 10kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-323-5
Jännitehäviö (maks.)
0,3V @ 200mA