LDFM33PVR
DigiKeyn tuotenumero
497-16893-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-16893-1-ND - Cut Tape (CT)
497-16893-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LDFM33PVR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA 6-DFN (2x2)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LDFM33PVR -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
800 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB – 52dB (120Hz – 100kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Virta OK
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Alijännitelukitus (UVLO)
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
16V
Pakkaus / kotelo
6-VDFN avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
6-DFN (2x2)
Jännitehäviö (maks.)
0,3V @ 500mA