LD39100PU33RY
DigiKeyn tuotenumero
497-16700-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-16700-1-ND - Cut Tape (CT)
497-16700-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LD39100PU33RY
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 1A 6-DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1A 6-DFN (3x3)
Kategoria
Virta - syöttö (maks.)
300 µA
Valm.
PSRR
65dB – 62dB (1kHz – 10kHz)
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Virta OK
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Lähdön tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Regulaattorien lukumäärä
1
Hyväksyntä
AEC-Q100
Tulojännite (maks.)
5,5V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Pakkaus / kotelo
6-VDFN avoin juotoskohta
Jännitehäviö (maks.)
0,4V @ 1A