LD39100PU33R
DigiKeyn tuotenumero
497-17047-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-17047-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17047-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LD39100PU33R
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 1A 6-DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1A 6-DFN (3x3)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LD39100PU33R -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
50 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
300 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB – 62dB (1kHz – 10kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Virta OK
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
6-VDFN avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
6-DFN (3x3)
Jännitehäviö (maks.)
0,4V @ 1A