LD39020DTPU33R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | LD39020DTPU33R |
Kuvaus | IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4-DFN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 26 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA 4-DFN (1x1) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | LD39020DTPU33R -mallit |
Kategoria | Lähtövirta |
Valm. | Virta - lepovirta (Iq) 40 µA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 80dB – 55dB (1kHz – 100kHz) |
Osan tila Aktiivinen | Ohjausominaisuudet Käyttöönotto |
Lähdön konfiguraatio | Suojausominaisuudet Ylivirta, Ylikuumeneminen, Pehmeä startti |
Lähdön tyyppi | Toimintalämpötila -40°C – 125°C (TJ) |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tulojännite (maks.) 5,5V | Pakkaus / kotelo 4-XDFN avoin juotoskohta |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 3,3V | Valmistajan laitepakkaus 4-DFN (1x1) |
Jännitehäviö (maks.) 0,35V @ 200mA | Päätuotenumero |