LD39020ADTPU28R
DigiKeyn tuotenumero
497-19284-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-19284-1-ND - Cut Tape (CT)
497-19284-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LD39020ADTPU28R
Kuvaus
IC REG LINEAR 2.8V 200MA 4-DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA 4-DFN (1x1)
EDA/CAD-mallit
LD39020ADTPU28R -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
40 µA
PSRR
80dB – 55dB (1kHz – 100kHz)
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Pehmeä startti
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
4-XDFN avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,8V
Valmistajan laitepakkaus
4-DFN (1x1)
Jännitehäviö (maks.)
0,35V @ 200mA