LD1117S25TR
DigiKeyn tuotenumero
497-7309-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-7309-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7309-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LD1117S25TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 2.5V 800MA SOT-223
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 800mA SOT-223
EDA/CAD-mallit
LD1117S25TR -mallit
Virta - lepovirta (Iq)
10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Toimintalämpötila
0°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaus / kotelo
TO-261-4, TO-261AA
Tulojännite (maks.)
15V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-223
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
1,2V @ 800mA