LD1117S12CTR
DigiKeyn tuotenumero
497-6974-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-6974-1-ND - Cut Tape (CT)
497-6974-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LD1117S12CTR
Kuvaus
IC REG LINEAR 1.2V 800MA SOT-223
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 800mA SOT-223
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LD1117S12CTR -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
5 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
TO-261-4, TO-261AA
Tulojännite (maks.)
15V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-223
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,2V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
1,3V @ 800mA