L78L33ACD13TR
DigiKeyn tuotenumero
497-1199-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-1199-1-ND - Cut Tape (CT)
497-1199-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
L78L33ACD13TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8-SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA 8-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
L78L33ACD13TR -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
5.5 mA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
6 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
49dB (120Hz)
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
0°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Tulojännite (maks.)
30V
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V