IPS4260LMTR
DigiKeyn tuotenumero
497-IPS4260LMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
497-IPS4260LMTRCT-ND - Cut Tape (CT)
497-IPS4260LMTRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPS4260LMTR
Kuvaus
HTSSOP 20 4.4 PITCH 0.65 EXPAD
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 2A 20-HTSSOP
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
2A
Valm.
Rds päällä (tyyp.)
260mOhm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulon tyyppi
Invertoimaton
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Tilalippu
Kytkimen tyyppi
Vikasuojaus
Virtarajoitus (säädettävä), avoimen kuorman tunnistus, ylikuumeneminen, oikosulku, UVLO
Lähtöjen lukumäärä
4
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Suhde - tulo:lähtö
1:1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön konfiguraatio
Matala sivu
Valmistajan laitepakkaus
20-HTSSOP
Lähdön tyyppi
N-kanavatyyppi
Pakkaus / kotelo
Rajapinta
Logiikka
Päätuotenumero
Jännite - kuorma
55V – 60V