FERD30M45CT
DigiKeyn tuotenumero
497-13530-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FERD30M45CT
Kuvaus
DIODE ARRAY FERD 45V 15A TO-220
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 45 V 15A Läpivientiaukko TO-220-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FERD30M45CT -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
470 mV @ 15 A
Valmistaja
STMicroelectronics
Nopeus
Ei elpymisaikaa > 500mA (Io)
Pakkaustapa
Putki
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
600 µA @ 45 V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila - liitos
175°C (maks.)
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Teknologia
FERD-diodi (Field Effect Rectifier Diode)
Pakkaus / kotelo
TO-220-3
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
45 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
15A