EVLVIP16L-4WFN
DigiKeyn tuotenumero
497-8838-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EVLVIP16L-4WFN
Kuvaus
EVAL BOARD FOR VIPER16
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
VIPer16 VIPer™ plus AC/DC, Ensiöpuoli 1 ei-erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtöjännite
16V
Valmistaja
STMicroelectronics
Lähtövirta
250mA
Sarja
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Pakkaustapa
Kotelo
Regulaattorin topologia
Paluumuutin
Osan tila
Vanhentunut
Taajuus - kytkentä
60kHz
Päätarkoitus
AC/DC, Ensiöpuoli
Sisältö
Piirilevyt
Lähdöt ja tyypit
1 ei-erotettu lähtö
Käytetty mikropiiri/osa
VIPer16
Teho - lähtö
4W