EVL6599A-90WADP
DigiKeyn tuotenumero
497-10542-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EVL6599A-90WADP
Kuvaus
EVAL BOARD FOR L6563 L6599
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
L6563, L6599 - AC/DC, Ensiöpuoli ja PFC 1 erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtövirta
4,7A
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Pakkaustapa
Irtotavara
Regulaattorin topologia
Resonoiva
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
90kHz
Päätarkoitus
AC/DC, Ensiöpuoli ja PFC
Lähdöt ja tyypit
1 erotettu lähtö
Käytetty mikropiiri/osa
L6563, L6599
Teho - lähtö
90W
Päätuotenumero
Lähtöjännite
19V