EVL6591-90WADP
DigiKeyn tuotenumero
497-8335-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EVL6591-90WADP
Kuvaus
EVAL BOARD FOR L6563 L6591
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
L6563, L6591 - AC/DC, Ensiöpuoli ja PFC 1 erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtövirta
7,5A
Jännite - tulo
88 – 264VAC
Pakkaustapa
Kotelo
Regulaattorin topologia
Asymmetrinen puolisilta
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
100kHz
Päätarkoitus
AC/DC, Ensiöpuoli ja PFC
Lähdöt ja tyypit
1 erotettu lähtö
Käytetty mikropiiri/osa
L6563, L6591
Teho - lähtö
90W
Päätuotenumero
Lähtöjännite
12V