EVL6566B-65W-QR
DigiKeyn tuotenumero
497-10165-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EVL6566B-65W-QR
Kuvaus
EVAL BOARD FOR L6566B
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
L6566B - AC/DC, Ensiöpuoli 1 erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtövirta
3,42A
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Pakkaustapa
Kotelo
Regulaattorin topologia
Paluumuutin
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
165kHz
Päätarkoitus
AC/DC, Ensiöpuoli
Lähdöt ja tyypit
1 erotettu lähtö
Käytetty mikropiiri/osa
L6566B
Teho - lähtö
65W
Päätuotenumero
Lähtöjännite
19V