EVL6566A-75WES4
DigiKeyn tuotenumero
497-8834-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EVL6566A-75WES4
Kuvaus
EVAL BOARD L6563 L6566A TSM1014
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
L6563, L6566A, TSM1014 - AC/DC, Ensiö- ja toisiopuoli, PFC 1 erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtöjännite
19V
Valmistaja
STMicroelectronics
Lähtövirta
4A
Pakkaustapa
Kotelo
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Osan tila
Aktiivinen
Regulaattorin topologia
Paluumuutin
Päätarkoitus
AC/DC, Ensiö- ja toisiopuoli, PFC
Lähdöt ja tyypit
1 erotettu lähtö
Käytetty mikropiiri/osa
L6563, L6566A, TSM1014
Teho - lähtö
75W