EVL6564-100W
DigiKeyn tuotenumero
497-10164-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EVL6564-100W
Kuvaus
EVAL BOARD FOR L6564
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
L6564 - AC/DC, Ensiöpuoli 1 ei-erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtöjännite
400V
Jännite - tulo
90 – 265VAC
Pakkaustapa
Kotelo
Regulaattorin topologia
Vahvistus
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
40kHz
Päätarkoitus
AC/DC, Ensiöpuoli
Lähdöt ja tyypit
1 ei-erotettu lähtö
Käytetty mikropiiri/osa
L6564
Teho - lähtö
100W