EVL6563S-200ZRC
DigiKeyn tuotenumero
497-10725-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EVL6563S-200ZRC
Kuvaus
EVAL BOARD FOR L6563
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
L6563 - AC/DC, Ei erotettu 2 ei-erotettua lähtöä lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtöjännite
400V
Valmistaja
STMicroelectronics
Jännite - tulo
90 – 265VAC
Pakkaustapa
Kotelo
Taajuus - kytkentä
40kHz
Osan tila
Aktiivinen
Sisältö
Piirilevyt
Päätarkoitus
AC/DC, Ei erotettu
Käytetty mikropiiri/osa
L6563
Lähdöt ja tyypit
2 ei-erotettua lähtöä
Päätuotenumero
Teho - lähtö
200W