EVL6562A-400W
DigiKeyn tuotenumero
497-8249-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EVL6562A-400W
Kuvaus
EVAL BOARD FOR L6562A
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
L6562A Tehokertoimen korjaus Tehonhallinta Arviointipiirilevy
Kategoria
Sulautettu
No
Valmistaja
STMicroelectronics
Käytetty mikropiiri/osa
L6562A
Pakkaustapa
Irtotavara
Primääriset ominaisuudet
400W, 400V lähtö, 90 – 265VAC tulo