EVL400W-EUPL7
DigiKeyn tuotenumero
497-EVL400W-EUPL7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EVL400W-EUPL7
Kuvaus
EVAL BOARD L4984D L6699D SRK2001
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
L4984D, L6699D, SRK2001 - AC/DC, Ensiö- ja toisiopuoli, PFC 1 erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtöjännite
12V
Valmistaja
STMicroelectronics
Lähtövirta
33A
Pakkaustapa
Irtotavara
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Osan tila
Aktiivinen
Sisältö
Piirilevyt
Päätarkoitus
AC/DC, Ensiö- ja toisiopuoli, PFC
Käytetty mikropiiri/osa
L4984D, L6699D, SRK2001
Lähdöt ja tyypit
1 erotettu lähtö
Päätuotenumero
Teho - lähtö
400W