ESDALC6V1-5P6
DigiKeyn tuotenumero
497-7229-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-7229-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7229-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESDALC6V1-5P6
Kuvaus
TVS DIODE 5VWM 14VC SOT666
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
14V Puristusliitin 2,5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-666
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
2,5A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
30W
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
12pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
5
5V (maks.)
Pakkaus / kotelo
SOT-563, SOT-666
Jännite - läpilyönti (min)
6,1V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
14V