ESDALC6V1-1M2
DigiKeyn tuotenumero
497-5238-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-5238-1-ND - Cut Tape (CT)
497-5238-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESDALC6V1-1M2
Kuvaus
TVS DIODE 3VWM SOD882
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puristusliitin Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-882
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ESDALC6V1-1M2 -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
50W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Zener
Pakkaus / kotelo
SOD-882
Yksisuuntaiset kanavat
1
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
3V
Päätuotenumero
Jännite - läpilyönti (min)
6,1V