ESDA6V1SC6
DigiKeyn tuotenumero
497-6637-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-6637-1-ND - Cut Tape (CT)
497-6637-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESDA6V1SC6
Kuvaus
TVS DIODE 5.25VWM SOT23-6
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puristusliitin Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-23-6
EDA/CAD-mallit
ESDA6V1SC6 -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
400W
No
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Pakkaus / kotelo
SOT-23-6
Yksisuuntaiset kanavat
4
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
5,25V
Päätuotenumero
Jännite - läpilyönti (min)
6,1V