BTA16-600CWRG
DigiKeyn tuotenumero
497-2415-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BTA16-600CWRG
Kuvaus
TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TRIAC Triakki - vaimentamaton 600 V 16 A Läpivientiaukko TO-220
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BTA16-600CWRG -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta - ei toistuva sysäys 50, 60Hz (Itsm)
160A, 168A
Valmistaja
STMicroelectronics
Virta - hilan laukaisu (Igt) (maks.)
35 mA
Sarja
Virta - pito (Ih) (maks.)
35 mA
Pakkaustapa
Putki
Konfiguraatio
Yksikanavainen
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Triakkityyppi
Triakki - vaimentamaton
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - estotila
600 V
Pakkaus / kotelo
TO-220-3
Virta - johtotila (It (RMS)) (maks.)
16 A
Valmistajan laitepakkaus
TO-220
Jännite - liipaisuvirta (Vgt) (maks.)
1.3 V