ALTAIR05T-800TR
DigiKeyn tuotenumero
497-10809-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-10809-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10809-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ALTAIR05T-800TR
Tarkka kuvaus
Offline-muunnin Paluumuutin Topologia 16-SO
EDA/CAD-mallit
ALTAIR05T-800TR -mallit
Kategoria
Jännite - käynnistys
13 V
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
11,5V – 23V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-25°C – 125°C (TJ)
Pakkaus / kotelo
16-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Jännite - läpilyönti
800V