ALTAIR05T-800TR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ALTAIR05T-800TR |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Offline-muunnin Paluumuutin Topologia 16-SO |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ALTAIR05T-800TR -mallit |
Kategoria | Jännite - käynnistys 13 V |
Valmistaja STMicroelectronics | Jännite - syöttö (Vcc/Vdd) 11,5V – 23V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -25°C – 125°C (TJ) |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo 16-SOIC (0,154", 3,90mm leveys) |
Lähdön erotus Eristetty | Valmistajan laitepakkaus 16-SO |
Sisäiset kytkimet Kyllä | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - läpilyönti 800V | Päätuotenumero |