ALTAIR05T-800
DigiKeyn tuotenumero
497-18621-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ALTAIR05T-800
Tarkka kuvaus
Offline-muunnin Paluumuutin Topologia 16-SO
EDA/CAD-mallit
ALTAIR05T-800 -mallit
Kategoria
Jännite - käynnistys
13 V
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
11,5V – 23V
Pakkaustapa
Kaukalo
Toimintalämpötila
-25°C – 125°C (TJ)
Pakkaus / kotelo
16-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Jännite - läpilyönti
800V