ALTAIR04-900
DigiKeyn tuotenumero
497-16143-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ALTAIR04-900
Kuvaus
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 16SO
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Offline-muunnin Paluumuutin Topologia Jopa 166kHz 16-SO
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ALTAIR04-900 -mallit
Kategoria
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
11,5V – 23V
Valmistaja
STMicroelectronics
Taajuus - kytkentä
Jopa 166kHz
Pakkaustapa
Putki
Vikasuojaus
Virran rajoitus, Oikosulku
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Lähdön erotus
Eristetty
Pakkaus / kotelo
16-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Sisäiset kytkimet
Kyllä
Valmistajan laitepakkaus
16-SO
Jännite - läpilyönti
900V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Topologia
Paluumuutin
Päätuotenumero
Jännite - käynnistys
13 V