SATAPOWEXT12
SATAPOWEXT12
SATAPOWEXT12
DigiKeyn tuotenumero
5214-SATAPOWEXT12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SATAPOWEXT12
Kuvaus
12" SATA POWER EXTENSION CABLE
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 napainen SATA Naarasliitin – pistotulppa 1,00' (304,80mm) Useita Suojaamaton
Kategoria
Sukupuoli
Naaras – uros
Valmistaja
StarTech.com
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Pakkaustapa
Vähittäismyyntipakkaus
Kaapelin tyyppi
Yksilöllinen
Osan tila
Aktiivinen
Pituus
1,00' (304,80mm)
Kaapeliliittimet
SATA
Väri
Useita
Napojen lukumäärä
15
Suojakuori
Suojaamaton
Liittimen tyyppi
Naarasliitin – pistotulppa
Johdon paksuus
18 AWG