PXT101NB3S10
PXT101NB3S10
PXT101NB3S10
DigiKeyn tuotenumero
5214-PXT101NB3S10-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PXT101NB3S10
Kuvaus
LAPTOP POWER CORD, 5-15P TO C5
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10,00' (3,05m) Virtajohto Musta NEMA 5-15P – IEC 320-C5 SJT
Kategoria
Johdon tyyppi
SJT
Valmistaja
StarTech.com
Johdon paksuus
18 AWG
Pakkaustapa
Vähittäismyyntipakkaus
Suojakuori
Suojaamaton
Osan tila
Aktiivinen
Pituus
10,00' (3,05m)
Tyyppi
Urosnastat (pistotulpat) naaraspistokkeisiin (pistorasia)
Väri
Musta
1. liitin
NEMA 5-15P
Jänniteluokitus
125V
2. liitin
IEC 320-C5
Virtaluokitus (ampeeria)
10A
Johtimien lukumäärä
3
Toimintalämpötila
2°C ~ 60°C