ZV25K1210T401N
DigiKeyn tuotenumero
ZV25K1210T401NTR-ND - Rullattu teippi (TR)
ZV25K1210T401NCT-ND - Cut Tape (CT)
ZV25K1210T401NDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZV25K1210T401N
Kuvaus
VARISTOR 39V 400A 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
39 V 400 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 1210 (3225 metrinen)
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
42.9 V
Valmistaja
Stackpole Electronics Inc
Virta - piikki
400 A
Sarja
Energia
1,8J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
1060 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
25 V
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TA)
Maksimi DC-jännite
31 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (min.)
35.1 V
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
39 V