WW5JT2R00
DigiKeyn tuotenumero
738-WW5JT2R00TR-ND - Rullattu teippi (TR)
738-WW5JT2R00CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WW5JT2R00
Kuvaus
RES 2 OHM 5% 5W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Ohms ±5% 5W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Kierresuojattu
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
WW5JT2R00 -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Sarja
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Toimintalämpötila
-55°C – 350°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,312" halk. x 0,875" pit. (7,92mm x 22,23mm)