WW3FTR300
DigiKeyn tuotenumero
WW3FTR300TR-ND - Rullattu teippi (TR)
WW3FTR300CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WW3FTR300
Kuvaus
RES 0.3 OHM 1% 3W AXIAL
Tarkka kuvaus
300 mOhms ±1% 3W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Kierresuojattu
EDA/CAD-mallit
WW3FTR300 -mallit
Lämpötilakerroin
±90ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 350°C
Koko/mitat
0,187" halk. x 0,560" pit. (4,75mm x 14,22mm)