WW3FT30R0
DigiKeyn tuotenumero
WW3FT30R0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
WW3FT30R0CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WW3FT30R0
Kuvaus
RES 30 OHM 1% 3W AXIAL
Tarkka kuvaus
30 Ohms ±1% 3W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Kierresuojattu
EDA/CAD-mallit
WW3FT30R0 -mallit
Lämpötilakerroin
±20ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 350°C
Koko/mitat
0,187" halk. x 0,560" pit. (4,75mm x 14,22mm)