WW3FT30R0
DigiKeyn tuotenumero
WW3FT30R0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
WW3FT30R0CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WW3FT30R0
Kuvaus
RES 30 OHM 1% 3W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
30 Ohms ±1% 3W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Kierresuojattu
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
WW3FT30R0 -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Sarja
Lämpötilakerroin
±20ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Toimintalämpötila
-55°C – 350°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,187" halk. x 0,560" pit. (4,75mm x 14,22mm)