WW3FT2R00 | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | WW3FT2R00TR-ND - Rullattu teippi (TR) WW3FT2R00CT-ND - Cut Tape (CT) |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | WW3FT2R00 |
Kuvaus | RES 2 OHM 1% 3W AXIAL |
Valmistajan vakio toimitusaika | 18 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 2 Ohms ±1% 3W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Kierresuojattu |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | WW3FT2R00 -mallit |
Kategoria | Koostumus |
Valm. | Ominaisuudet Kosteutta kestävä |
Sarja | Lämpötilakerroin ±50ppm/°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) | Toimintalämpötila -55°C – 350°C |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo |
Resistanssi | Valmistajan laitepakkaus Aksiaalinen |
Toleranssi | Koko/mitat 0,187" halk. x 0,560" pit. (4,75mm x 14,22mm) |