SP3AJT33R0
DigiKeyn tuotenumero
SP3AJT33R0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SP3AJT33R0CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SP3AJT33R0
Kuvaus
RES 33 OHM 5% 4W AXIAL
Tarkka kuvaus
33 Ohms ±5% 4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sulava, Turva Kierresuojattu
EDA/CAD-mallit
SP3AJT33R0 -mallit
Lämpötilakerroin
±20ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Toimintalämpötila
-55°C – 350°C
Koko/mitat
0,218" halk. x 0,500" pit. (5,54mm x 12,70mm)