SP3AJT22R0 | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | SP3AJT22R0TR-ND - Rullattu teippi (TR) SP3AJT22R0CT-ND - Cut Tape (CT) |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SP3AJT22R0 |
Kuvaus | RES 22 OHM 5% 4W AXIAL |
Valmistajan vakio toimitusaika | 18 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 22 Ohms ±5% 4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sulava, Turva Kierresuojattu |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | SP3AJT22R0 -mallit |
Kategoria | Koostumus |
Valm. | Ominaisuudet Sulava, Turva |
Sarja | Lämpötilakerroin ±20ppm/°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) | Toimintalämpötila -55°C – 350°C |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo |
Resistanssi | Valmistajan laitepakkaus Aksiaalinen |
Toleranssi | Koko/mitat 0,218" halk. x 0,500" pit. (5,54mm x 12,70mm) |